
Over GJB Art & Frames
GJB Art & Frames biedt, vanaf de Onderstal 1 in Beneden Leeuwen, hedendaagse kunst aan. Wij maken lijsten in alle soorten en maten alles uit onze eigen fabriek
Kunst in grote verscheidenheid, van figuratief tot abstract, van groot tot klein, van schilderij tot beelden en sculpturen.Kunst die je kunt kopen, maar ook kunt huren of huren met opbouw van spaartegoed.
Wij zijn al meer dan 50 jaar fabrikant van kwaliteits-lijsten en geniet hierdoor bekendheid in binnen- en buitenland. We maken hoogwaardige over-de-hoek-verwerkte lijsten. De stijl van de lijsten varieert van modern tot klassiek en we beschikken over een hele grote collectie baroklijsten. Door de “over-de-hoek-verwerking” zijn er geen zaagsnedes op de hoeken van de lijst te zien zijn.
Foto's



GJB Art & Frames in het kort
Diensten
Leveringen aan
Onze locatie

